
GW JDSTS2.CM-H2H5-XX52-1-2
Φv=30.0 ... 36.0 lm, 5700 k (jika=65 ma)
Description/kawalan
Duris® E 5 GW JDSTS2.CM (Gen 2)
Memperkenalkan Generasi Baru-2 Duris® E 5 yang menggabungkan keberkesanan yang lebih tinggi dan fluks yang lebih tinggi dalam faktor bentuk serasi industri padat (5.6 mm x 3.0 mm). Sepenuhnya serasi dengan peranti Generasi-1 kami untuk memudahkan penggantian dan menaik taraf. Sempurna sesuai untuk pelbagai aplikasi pencahayaan homogen seperti tiub dan aplikasi dalaman lain seperti lampu bawah dan lekapan pejabat.
Aplikasi
- Pencahayaan dalaman
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT Putih, Resin Silikon Berbeza Berwarna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 2700k - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Fluks bercahaya: typ . 30 lm @ 4000k
- Keberkesanan bercahaya: typ . 171 lm/w @ 4000k

|
Jenis |
Suhu warna |
Fluks bercahaya 1 jika=65 ma φv |
|
GW JDSTS2.CM-GVH2-A838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM-GVH2-XX58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM-GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-GWH3-XX57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H1H4-XX56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H1H4-XX55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM-H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | |
| Pakej / Kes: | 5630 |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5700 K |
| Keamatan bercahaya: | 9.38 CD |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 27.8 lm |
| Indeks Rendering Warna - CRI: | 90 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - semasa ke hadapan: | 65 Ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 2.75 V |
| Penilaian Kuasa: | 180 MW |
| Panjang: | 5.6 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 0.6 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Siri: | GW JDSTS2.CM |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| 10000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Bahagian # alias: | Q65112A8974 |
Cool tags: GW JDSTS2.CM-H2H5-XX52-1-2, China GW JDSTS2.CM-H2H5-XX52-1-2 Pengilang, Pembekal, Kilang, Bpy 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520EB p, SFH 4554, SFH 4715A
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







