
C16378_Strada-2x2-FR
Kanta LED & Majlis Lensa Array Rectang 4 POS 50x50mm (d) 0mm
Description/kawalan
Strada-2x2-Fr Asimmetric Spotlight Beam untuk Banjir Trek Keretapi Menurut Normatif Rusia
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Lensa multi - |
| Untuk digunakan dengan: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul |
| Melihat sudut: | 24 darjah, 25 darjah |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Ledil |
| Warna: | Jelas |
| Ketinggian: | 11.8 mm |
| Panjang: | 50 mm |
| Bentuk: | Dataran |
| Kuantiti Pek Kilang: | 160 |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Lebar: | 50 mm |
| Berat Unit: | 0.481490 oz |
Cool tags: c16378_strada-2x2-fr, China c16378_strada-2x2-FR, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:C12868_flare_maxi
Seterusnya:C14541_HB-2X2-RS
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







