
Cs16401_strada - ip-2x6-px
Kanta LED & perhimpunan Rectangle 12p Array 173x71.4mm
Description/kawalan
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Perhimpunan kanta |
| Untuk digunakan dengan: | Cree, Lumileds, Osram, Seoul |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Ledil |
| Warna: | Jelas |
| Ketinggian: | 9.55 mm |
| Panjang: | 173 mm |
| Bentuk: | Segi empat tepat |
| Kuantiti Pek Kilang: | 40 |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Lebar: | 71.4 mm |
| Berat Unit: | 2 oz |
Cool tags: cs16401_strada - ip - 2x6-px, China cs16401_strada-iP-2x6-px pengeluar, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:Fcn12076_iris - skru
Seterusnya:C14454_florence - 1R-O
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







