
Ca12536_heidi - m
Pusingan Lensa & Perhimpunan Perhimpunan
Description/kawalan
Heidi - m ~ 25 darjah rasuk sederhana
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Perhimpunan kanta |
| Untuk digunakan dengan: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Seoul |
| Diameter: | 21.6 mm |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Ledil |
| Ketinggian: | 11.7 mm |
| Kuantiti Pek Kilang: | 204 |
| Gaya: | Bulat |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Gaya Penamatan: | Pin, pita |
| Berat Unit: | 0.098873 oz |
Cool tags: CA12536_HEIDI - m, China CA12536_HEIDI - m pengeluar, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:FP11124_LISA2 - o-pin
Seterusnya:Cp13072_irene - ir-16
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







