
Description/kawalan
Kanta pencahayaan LED LEDIL LISA2 adalah varian diameter 9.9mm dan 10mm dengan gam atau klip yang serasi dengan sehingga 3535 pakej LED saiz. Kanta pencahayaan LEDL LISA2 LED dilengkapi dengan jejak kecil yang sesuai untuk susun atur PCB yang ketat. Kanta pencahayaan LED ini adalah kanta refleksi dalaman (TIR) yang kecil untuk kedai -kedai perhiasan, lampu membaca, obor, dan lampu depan.
Ciri -ciri
- Jejak kecil sesuai untuk susun atur PCB yang ketat
- Varian diameter 9.9mm dengan gam atau klip
- Sesuai dengan pakej LED sehingga 3535 saiz
- Pelbagai pemilihan sudut rasuk dari tempat sebenar ke lebar, termasuk corak oval
Aplikasi
- Kedai perhiasan
- Lampu membaca
- Obor
- Lampu depan
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Mencapai - svhc: | Perincian |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Perhimpunan kanta |
| Untuk digunakan dengan: | OSRAM OSLON SSL |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Melihat sudut: | 48 darjah, 19 darjah |
| Pembungkusan: | Pukal |
| Jenama: | Ledil |
| Warna: | Hitam |
| Ketinggian: | 6.6 mm |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Gaya: | Bulat |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Gaya Penamatan: | Pelekat, pin |
| Berat Unit: | 0.015415 oz |
Cool tags: FP11124_LISA2 - o - pin, China FP11124_LISA2-O-PIN, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:C17718_emerald - er1-pc
Seterusnya:Ca12536_heidi - m
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







