
Cs14055_strada - ip-2x6-t2
Kanta LED & Majlis Lensa Rektang Rektal
Description/kawalan
Strada - ip - 2x6 - T2 iesna type II (medium) Beam yang digunakan untuk pencahayaan pejalan kaki piawai piawai Eropah dan jalan M-Class.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Perhimpunan kanta |
| Untuk digunakan dengan: | Cree, LG, Lumileds, Osram, Samsung, Seoul, Toshiba |
| Melihat sudut: | Asimetrik |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Ledil |
| Ketinggian: | 9.17 mm |
| Panjang: | 173 mm |
| Kuantiti Pek Kilang: | 40 |
| Gaya: | Rectangle |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Gaya Penamatan: | Skru |
| Lebar: | 71.4 mm |
| Berat Unit: | 2.026242 oz |
Cool tags: cs14055_strada - ip - 2x6-t2, China cs14055_strada-iP-2x6-t2 pengeluar, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:CA11021_TINA2-M
Seterusnya:Ca13628_g2 - laura - rs-p
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







