
CBM - 120-UV-X31-M380-22
Modul Pencahayaan LED UV COB 24A Semasa 380-385nm
Description/kawalan
Luminus Peranti Mosaic Array Jauh Chipset LED Merah mempunyai rintangan terma terendah dari mana -mana yang dibungkus LED di pasaran. Teknologi cip menegak peranti Luminus membolehkan cip LED dengan kecerahan seragam ke atas seluruh permukaan cip. LED mempunyai rintangan terma 0.6ºC/W dari persimpangan ke heatsink. LED boleh didorong pada kepadatan arus yang lebih tinggi sambil mengekalkan suhu persimpangan yang rendah. Kuasa optik dan kecerahan yang dihasilkan oleh array peranti padat yang padat ini membolehkan penyelesaian tidak mungkin dengan pakej cip - tunggal yang digunakan untuk menggantikan lampu arka dan halogen.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | Modul pencahayaan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | Modul LED |
| Bilangan LED: | 12 LED |
| Warna Pencahayaan: | Ultraviolet (UV) |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 380 nm |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 14.6 W |
| Jika - ke hadapan semasa: | 9 A |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3.3 V |
| Lebar: | 26.75 mm |
| Panjang: | 28 mm |
| Siri: | CBM-120 |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Ketinggian: | 5.7 mm |
| Bentuk kanta: | Segi empat tepat |
| Jenis Produk: | Mentol & modul LED |
| Saiz: | 28 mm x 26.75 mm |
| Kuantiti Pek Kilang: | 50 |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Berat Unit: | 1.252093 oz |
Cool tags: CBM - 120 - UV-X31-M380-22, China CBM-120-UV-X31-M380-22 Pengilang, Pembekal, Kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







