
Cp13071_irene - ir-12
LED LENSES & PELAKSANAAN LIGHTING KESELAMATAN - pemasangan IR
Description/kawalan
Ledil Irene IR Lensa optik adalah satu keluarga kanta refleksi dalaman (TIR) dengan corak rasuk persegi pelbagai. Kanta LED LEDIL ini direka untuk LED IR dan dioptimumkan untuk dipadankan dengan panjang fokus optik kamera yang berbeza. Keluarga Irene ini menawarkan saiz leila yang padat dan rasuk yang dioptimumkan menjadikannya penyelesaian yang sempurna untuk kamera CCTV. Kanta LED Irene direka khusus untuk pengawasan CCTV.
Ciri -ciri
- Direka untuk pengawasan CCTV
- Rasuk segi empat tepat direka untuk memadankan medan segi empat tepat pandangan sensor kamera
- Lebar rasuk dioptimumkan untuk optik kamera panjang fokus yang berbeza
- Irene mempunyai jejak yang sama dengan keluarga leila diameter 21.6mm
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Mencapai - svhc: | Perincian |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Perhimpunan kanta |
| Untuk digunakan dengan: | SFH4715S |
| Diameter: | 21.6 mm |
| Melihat sudut: | 25 darjah |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Ledil |
| Warna: | Putih |
| Ketinggian: | 14.28 mm |
| Kuantiti Pek Kilang: | 112 |
| Gaya: | Bulat |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Gaya Penamatan: | Pelekat, pin |
| Berat Unit: | 0.165788 oz |
Cool tags: cp13071_irene - ir - 12, China cp13071_irene-IR-12 pengeluar, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:C11679-anna-50-7-m
Seterusnya:Cs14597_hb - ip-2x6-o
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







